FRANCHISE FIRSATLARI

Franchise Nedir? Avantajları;

Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, yönetim, işletme, organizasyon, satış ve pazarlama konularında temel bilgi ve beceriye sahip, hizmet odaklı düşünen ve davranan, sistem ve standartlara uymaya yatkın olan sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimciler uygun NACİONAL REALESTATE  franchise adaylarıdır. 

NACİONAL REALESTATE kurumsal kimliğine uygun, kolay ulaşılabilen, minimum 45 m2, düz ayak giriş veya birinci kat seviyesinde, girişte karşılama bankosu, bekleme bölümü, müşteri temsilcileri çalışma alanı, toplantı ve görüşme salonları ve işletme sahibi odasından oluşan profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır. Dış mekanda ise yine NACİONAL REALESTATE kurumsal kimliğine uygun ışıklı tabela ve ihtiyaca göre yönlendirme levhaları kullanılması gerekmektedir. Ofis kurulum standartları konusunda danışmanlık hizmeti NACİONAL REALESTATE tarafından verilmektedir.
Franchise (Bayilik) giriş bedeli 10.000 $ DIR.Bu şartlara uyan  bayilik alanı boş bölgede bir NACİONAL REALESTATE Ofisi açabilir.

 Her bir satılık/kiralık işlemden elde edilen brüt hizmet bedeli gelirininden Genel Müdürlüğe % 7 prim ödenmesi  koşulu ile 5 yıl süreli bir franchise sözleşmesi imzalamanız gerekmektedir.


Bildiğiniz gibi artık yepyeni bir dünyadayız. Yeni düzende emlak satmak ya da almak eskisi gibi kolay değil. Satıcının da alıcının da profesyonel yardıma şimdi daha çok ihtiyacı var. Satıcı borcunu kapatmak, nakitte kalmak, bir ihtiyacını gidermek ya da masraflarını azaltmak gibi nedenlerle gayrimenkulünü mümkün olan en yüksek fiyata bir an önce satmak istiyor. Alıcı ise alırken kazanacağı, en düşük fiyatla sorunsuz gayrimenkul almanın peşinde. Her ikisinin problemini çözecek profesyonel yardım bu dönemde çok daha değerli. Karşılığında talep edilen ücret ise tamamen hak edilmiş bir bedel olarak kabul ediliyor. Ancak satıcı da alıcı da problemini çözecek profesyonel yardımı güvenilir bir kurumdan almak istiyor. Bu yüzden yeni dünyada Gayrimenkul  danışmanlığı işini kurumsal bir yapı ve marka güveni altında yapan uzmanlar en kıymetli, en itibarlı ve en çok gelir elde eden kişiler oluyorlar.

. Eğer siz de stok maliyetinin olmadığı Gayrimenkul Danışmanlığı işinde fırsatları fark edip, mesleki bilgi ve deneyiminizi de kullanarak, size vereceğimiz eğitim programıyla çok kısa bir sürede kendi işinizi kurmak istiyorsanız,  birçok operasyonel destek, kurum içi eğitimler, gayrimenkul danışmanlığı sertifika programları, ulusal NACİONAL REALESTATE markasının pozitif motivasyonu ve kurumsal gücü ile bir NACİONAL REALESTATE franchise ofisi sahibi olabilir, denizlerden okyanuslara açılabilirsiniz.

 

SATILIK İLANLAR KİRALIK İLANLAR

E-MAİL KAYIT

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

SORU SOR
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :
Kullanıcı Konumu :
Kullanıcı Adınız :
Parolanız :
BİLGİ PORTALI GİRİŞ
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :