FRANCHISE FIRSATLARI

Bayilik/Franchise Paket(ler)inin içeriği

Bayilik Paket(ler)inin içeriği : BİR NACİONAL REALESTATE OFİS SAHİBİ OLMANIZ İÇİN BAZI NEDENLER
1. NACİONAL REALESTATE 10 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimi, çok geniş bir yelpazaye yayılmış faliyet alanları ile yurt içi ve yurt dışında saygın bir konuma sahiptir.
2. Ulusal Tanıtım ve Reklam Gücü; Sektöre ismini kısa sürede yerleştiren ve tercih edilen Emlak Dünyasının Güvenilir Markası NACİONAL REALESTATE Türkiye, ulusal çapta etkili reklam ve tanıtımlarla bölgenizdeki müşterileri ofisinize çeker.
3. Projeler Uzmanlık Alanımız; NACİONAL REALESTATE, portföy, müşteri yönlendirme ve danışmanlık desteğinin yanı sıra tek yetkili pazarlama ve satış şirketi olarak anlaşmasını yaptığı nitelikli konut ve ticari gayrimenkul projelerini ofisinizin paylaşımına açar.
4. Dünyanın Portföyü İnternetinizde; www.nacional.com.tr  adresi üzerinde yaratılan güçlü ve dinamik emlak portalı sayesinde tüketiciye yönelik tek siteden detaylı protföy arama ve her ofise özel web sayfası ayrıcalığı ile farklılaşırsınız.
5. Bayileimize özel verdigimiz web sitesi sayesinde ilanlarınız aynı andawww.nacional.com.tr, www.nacionalproject.com.tr sitelerinde aynı anda yayınlama imkanı .

5-(A) NACİONAL REALESTATE Güvence bedeli dışında belirtmiş oldugu hizmetler karşılıgında aylık 100 TL + KDV (yıllık 1.200 TL + KDV) hizmet ücreti alınmaktadır.Aidatlar Aylık veya yıllık toplu ödenebilir.
5-(B) Yapılacak olan Branda Afis - Kartvizit ücreti  ( 10 adet Büyük 5 adet ortaboy  + 1.000 Adet Firma Adına Çift Yönlü Kartvizit ) - Egitim cd'si- sözleşmeler -Aylık 100sms-Merkezi Dahili Hat(İnternet Üzerinden sabit IP hat) -Emlakavm - Milliyetemlak - sahibinden.com -firma web sitesi Şirket Tarıfından Verilecektir Bunlar için Ayrıca bayilerden ücret talep edilmeyecektik. 
5-(C) NACİONAL REALESTATE belirtmiş oldugu hizmet bedeli dışında (portföyden yüzde %7 ekstra katılım payı alacaktır..


6. Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği; Sorunsuz sözleşme formatları, bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hukuk hizmetleri NACİONAL REALESTATE Hukuk Servisi tarafından size bedelsiz olarak verilir.
7. Danışmanınız Yanınızda; Eğitiminizi tamamlayıp, ofisinizi açtıktan sonra Danışmanlarımız sizi ofisinizde ziyaret ederek bedelsiz danışmanlık desteği verirler.
8. Güvenilir Hizmet Uluslararası İlkeler NACİONAL REALESTATE in size sunduğu uluslararası ilkelerle müşterilerinize güvenilir ve eksiksiz hizmet sunarsınız.
9. Profesyonel Ekip İçin Merkezi Destek; verecegimiz İK ilanları ile profosonel ekibinizi kolayca oluşturursunuz.
10. İş Yaşamı Boyunca Gelir Programı; NACİONAL REALESTATE ''''''''''''''''de çalışan gayrimenkul danışmanları sistemde kaldıkları sürece bir kariyer planlaması doğrultusunda işlerini büyütür, gelirlerini arttırırlar, siz de sorunsuz çalışan sistemin keyfini sürersiniz.
11. Afiş Desteği; Bölgenizde tanınmanız ve işlem hacminizi arttırmanız için, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalardaki portföylerinizin üzerine asılacak olan satılık/kiralık afis ve brandaların yapım maliyetinin % 50 ''''''''''''''''si NACİONAL REALESTATE Genel Müdürlüğü tarafından karşılanır.
12. Bu kazançlı dünyanın kapıları size de açık; Girişimci bir ruha sahipseniz, kazançlı ve güvenilir bir iş kurarak kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız NACİONAL REALESTATE dünyasının kapıları sizin için de açık. Siz de bir NACİONAL REALESTATE ofisi açarak kazanan girişimci patronlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

SATILIK İLANLAR KİRALIK İLANLAR

E-MAİL KAYIT

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

SORU SOR
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :
Kullanıcı Konumu :
Kullanıcı Adınız :
Parolanız :
BİLGİ PORTALI GİRİŞ
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :